| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 899.00KJ / 211.00 Kcal |
| Vet | 0.05 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 51.44 g |
| daarvan suiker | 51.44 g |
| Eiwit | 1.43 g |
| Zout | 0.16 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: BODEGAS NAVARRO S.A., . Avda. Antonio y Miguel Navarro,1, 14550 Montilla, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Inbegrepen |
