| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.481.00KJ / 349.00 Kcal |
| Vet | 0.60 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.10 g |
| Koolhydraten | 78.00 g |
| daarvan suiker | 0.30 g |
| Eiwit | 7.40 g |
| Zout | 0.01 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Alis S.r.l., Via Paletti 1, 41051 Castelnuovo R., Italien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
