| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 932.0KJ / 223.0 Kcal |
| Vet | 18.0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3.4 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| daarvan suiker | 0.5 g |
| Eiwit | 22.0 g |
| Zout | 11.5 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Anxoves de Léscala, S.A., Pol. Ind. Els Recs C/ Boters, 2, 17130 Léscala, Spanien.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Vis | Inbegrepen |
