| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 84.00KJ / 20.00 Kcal |
| Vet | 0.00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.00 g |
| Koolhydraten | 5.00 g |
| daarvan suiker | 4.80 g |
| Eiwit | 0.00 g |
| Zout | 0.04 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Ventas Foodmarketing GmbH, Altmannstr. 34, DE-28209 Bremen.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
