| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.923.00KJ / 465.00 Kcal |
| Vet | 47.60 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4.20 g |
| Koolhydraten | 7.90 g |
| daarvan suiker | 4.80 g |
| Eiwit | 0.50 g |
| Zout | 2.10 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: Bresc B.V., Jakobsstaf 6, 4251 LW Werkendam, die Niederlande.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Mosterd | Inbegrepen |
