| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1.663.00KJ / 391.00 Kcal |
| Vet | 0.30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.20 g |
| Koolhydraten | 93.90 g |
| daarvan suiker | 79.50 g |
| Eiwit | 3.20 g |
| Zout | 0.03 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AIYA Europe GmbH, Adenauerallee 18, 20097 Hamburg, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
