| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 1117.0KJ / 270.0 Kcal |
| Vet | 22.9 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1.7 g |
| Koolhydraten | 7.8 g |
| daarvan suiker | 0.8 g |
| Eiwit | 3.0 g |
| Zout | 4.7 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: AB Foods Polska Sp. Z.o.o., ul. Przemyslowa 2, 67-100 Nowa Sól, Polen.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| Pinda's | Sporen |
| Eetbare Noten | Sporen |
| Mosterd | Inbegrepen |
