| Voedingswaarden | per 100ml |
| Calorische waarde | 516.0KJ / 122.0 Kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0.5 g |
| Koolhydraten | 28.0 g |
| daarvan suiker | 24.0 g |
| Eiwit | 2.0 g |
| Zout | 1.8 g |
VERANTWORTLICHES UNTERNEHMEN: BOS FOOD GmbH, Gruenstr. 24c, 40667 Meerbusch, Deutschland.
| Allergenen | Sporen / Inbegrepen |
| SO2/Sulfieten | Sporen |
| Gluten | Sporen |
| Eieren | Sporen |
| Melk | Sporen |
| Knolselderij | Inbegrepen |
| Mosterd | Inbegrepen |
| Sojabonen | Sporen |
